YZG SLIM KASA
SU ARITMA CİHAZI

•YZG Slim Kasa, saatlik 13 litre günlük 280 litre su arıtarak sizi hiçbir zaman susuz bırakmaz günlük arıttığı su 15 damacanaya denk geldiği için hem sağlığınıza hem cebinize yarar.

•5 aşamalı filtre sisteminden oluşur ve her bir aşama suyun temizliğini ve mineral aktarımı sağlar önemli bir unsur olan filtre dizilimine uygun olarak sıralanır. Suyun en temiz ve sağlıklı halini sunar.

•YZG Slim Kasa'nın paslanmaz çelik tankı ile suyunuzun kokmasını ve yeniden kirlenmesini engelleyerek suyunuzu hep güvende tutar.

YZG SLIM KASA TEZGAH ALTI KAPALI KASA SU ARITMA CİHAZI

YZG SLIM KASA HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

YZG Esma eviniz ve ofislerde rahatça kullanılabilecek bir arıtma cihazıdır.


Tezgah altında olduğu için bulunduğu yerin dizaynını bozmaz. Ev ve Ofis için orta ölçekli kullanılabilir. Günlük 280 litre su üretimiyle gün içinde su sıkıntısı çekmezsiniz ve arıttığı suyun 15 damacanaya denk geldiğini düşündüğümüz zaman, damacana maliyeti ve damacana kirliliğinden kurtulmanın ne kadar sağlıklı olduğunu göz önüne alınca arıtma cihazının daha avantajlı olduğunu görürüz.Yüksek teknolojisiyle sadece su tüketimi yapmanız dışında ek bağlantı sistemiyle çay, kahve vb. makinelere bağlayarak Her içeceğiniz daha temiz olacak bunun yanında sebze ve meyveleriniz su arıtma cihazından gelen suyla temizlerseniz yemeğinizi yaparsınız böylece daha sağlıklı ve temiz yemekler yemiş olursunuz.

YZG Serisi® Su Arıtma Aşamaları

YZG Su Arıtma Sistemlerinin tüm cihazları ve arıtmalı sebilleri ters osmoz teknolojisi ve 5 aşamalı su arıtma sistemi kullanmaktadır.

YZG SU ARITMA FİLTRELERİ

YZG Serisi® Arıtma Sistemi Nasıl Çalışır ?

YZG-ESMA kapalı kasa su arıtma cihazı, şebekeden aldığı suyu önce Sediment Filtreden geçer bu sırada tortu, pas, çamur, asbest gibi kaba partikülleri temizler. Sonrasında Gac Karbon filtreye geldiğinde suda ki kötü koku ve tada sebep olan kimyasal maddeleri ve kloru filtreler. YZG serisi su arıtma cihazının olmazsa olmazı olan CTO Karbon Filtre ile suyu berrak ve yumușak hale getirir. Sıra Membran Filtreye geldiğinde suda çözülmüș tuzların %90’dan fazlasını, zararlı iyonlar ve mikro organizmaların tamamını ayrıștırarak atık sudan atılmasını sağlar ve temiz suyu 301 paslanmaz çelik tanka aktarır. Son aşama olan Post Karbon Filtre ile birlikte içme suyunda bulunması gereken mineralleri suya geri kazandırır, suyun tadını düzenler ve içilmeye hazırlar.


Membran Teknolojilerimiz

LG Chem Membran Teknolojisi

YZG Serisi® Su Arıtma Sistemlerimizde LG Chem tarafından üretilen membran filtreleri talebiniz üzere kullanabilmekteyiz.

Vontron Membran Teknolojisi

YZG Serisi® Su Arıtma Cihazlarımızda ana temizleyici filtre teknolojisi olarak Vontron membran filtre yer almaktadır.

YZG Serisi® Su Arıtma FiltreleriYZG SU ARITMA FİLTRELERİ

Teknik Özellikleri


YZG ESMA TEZGAH ALTI KAPALI KASA ARITMA CİHAZI

I. Aşama: Sediment Filtre (5mic.)
II. Aşama: GAC Karbon Filtre
III. Aşama: CTO Karbon Filtre
Membran: 75 GPD
Membran Filtre: Vontron, LG Chem
V. Aşama: Post Karbon Filtre
VI. Aşama: Alkali Filtre
Pompa: Opsiyonel
Musluk: Lüx Musluk
Renk Seçenekleri: Beyaz - Siyah
Tank Kapasitesi: 8 Litre
Ek Bağlantı: Çay Ocağı, Kahve Makinesi
Garanti Süresi: 3 Yıl
Ortalama Kurulum Süresi: 3 İş Günü

DETAYLI BİLGİ ALIN HEMEN SİPARİŞ VER

PA-E TANK

Neden Paslanmaz Çelik Tank Tercih Etmeliyiz ?

Piyasadaki çok sayıda marka, model ve fiyat aralığından dolayı tüketiciler genellikle en iyi seçeneği belirlemekte zorlanıyorlar. Bir su arıtma sebili satın almadan önce su arıtma cihazı tankının yapıldığı malzemeye bakılmalıdır.Su arıtma cihazı suyu güvenli bir şekilde saklamak için hava geçirmez paslanmaz çelik tanka sahip olmalıdır. Ters ozmoz teknolojisi ile donatılmış olsa bile, su güvenli bir şekilde depolanmazsa suyun depoda beklediği sürede bakteri üretebilir. Plastik maddeden yapılmış su depoları, bakteri üremesini artırmaktadır. Bir su arıtma sebili almadan önce su arıtma sebilinin hava geçirmez paslanmaz çelik tank ile donatılmış olup olmadığını kontrol etmelidir. YZG Su Arıtma’nın sahip olduğu son teknolojik su arıtma sebilleri ile sizlere sağlıklı paslanmaz çelik tank donanımı sunmaktadır. Cihazlardaki anti-bakteriyel özellikli, çift korumalı paslanmaz çelik tank sizlere güvenli içme suyu rahatlığı verir. İlk koruma; arıtılmış suyu böcek ve yabancı maddelerin istilasına karşı koruyan hava geçirmez sızdırmazlık paslanmaz çelik tank kapağıdır. İkinci koruma, bakteri ve alglerin oluşmasını önleyen ve sonuçta geleneksel plastik tanktan çok daha hijyenik olan paslanmaz çelik tanktır. YZG su arıtma sebillerinin sahip olduğu paslanmaz çelik tank aynı zamanda suyun tazeliğini daha uzun süre taze, canlı ve sağlıklı muhafaza etmektedir. Güvenli suyun adresi YZG arıtma sebilleri paslanmaz çelik tankları ile suyunuzu daha güvende tutar.

Sertifikalarımız


YZG SU ARITMA FİLTRELERİ

YZG Su Arıtma Neden Daha Avantajlı?

7/24 TEKNİK SERVİS HİZMETİEN UYGUN FİYAT GARANTİSİDÜZENLİ BAKIM TAKİP SİSTEMİ3 YILLIK CİHAZ GARANTİSİ